Pavadinimas: Šviesių šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!
Kategorija: Archyvas
Data: Dec 23, 2013
http://www.pupinis.lt/straipsnis-161.html

Šviesių šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!

Neabejoju, kad daugumai iš mūsų prieššventinis laikotarpis yra tapęs nemažu išbandymu, dėl kurio, ko gero, gali apkarsti ir pačios šventės. Kone masiniu pamišimu galima vadinti tai, kas prasideda vos įpusėjus lapkričio mėnesiui ir tęsiasi beveik iki vasario švenčių... Eglučių mirgėjimas, dekoracijų švytėjimas, beveik mokslu tapusios dovanų teorijos, o kur dar veiklos per šventes planai... Kartais net keista, kad per visa tai randame laiko jaukiai Kūčių vakarienei su šeima. Ir taip per kukliai tuomet atrodo tvartelyje gimęs Stebuklas, kad net nejauku... Tačiau nuostabu, kai vis dėlto atlaikę išbandymus, neapiplėšę savęs ir artimųjų, suvokiame, kas iš tiesų yra Kalėdos.

Kalėdos, kai atleidžiame ir atsiprašome, kai pastebime liūdesį kito akyse, duodame nesitikėdami gauti, kai guodžiame ir raminame, kai pateisiname viltis, kai būname ten, kur mūsų reikia..... Belieka dalintis.

Ramybės, šilumos ir visokios gerovės jūsų namams, saugumo Jūsų vaikams, nuostabių vilčių ir svajonių išsipildymo Jums ir Jūsų brangiems žmonėms.

Šviesių šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!

Pagarbiai

Edmundas Pupinis