Edmundas Pupinis
Straipsniai Biografija Galerija Video Archyvas
Straipsniai

Volungė vėl kviečia kurti dainas ir eilėraščius

Siekiant propaguoti pilietiškumo, tautiškumo ir patriotiškumo idėjas bei minint Lietuvos nepriklausomybės dieną, Vasario 16-ąją, jau aštuntą kartą Utenoje organizuojamas tradiciniu tapęs pilietinių dainų ir poezijos festivalis-konkursas ,,Volunge šauk ąžuole". Festivalyje-konkurse vėl kviečiami dalyvauti ugdymo įstaigų moksleiviai, ugdymo įstaigų absolventai ir pilietiškumo puoselėjimo idėjoms neabejingi Utenos rajono gyventojai.Aštuonis metus gyvuojantis festivalis-konkursas kiekvienais metais susilaukia didelio susidomėjimo ne tik tarp dainų kūrėjų ir atlikėjų, bet ir tarp eilėraščius kuriančių moksleivių, bei baigiamą renginį gausiai lankančių žiūrovų. Tai puiki proga, siekiant meninės ir kūrybinės saviraiškos, pademonstruoti savo pilietinį sąmoningumą. Kiekvienais metais konkursui būna pateikta per penkiasdešimt Utenos mokyklų moksleivių sukurtų eilėraščių, o muzikinėje festivalio-konkurso dalyje kasmet atliekama per trisdešimt dainų, iš kurių didžiąją dalį atlieka patys dainų autoriai.

 

Jau ketvirtus metus iš eilės renginį globoja europarlamentarė Radvilė Morkūnaitė, kuri ir šias metais renginio dalyvius apdovanos pačios įsteigtais prizais. Taip pat esu dėkingas, kad prie festivalio-konkurso finansavimo, kaip ir kasmet, prisideda Utenos verslo įmonės, o pagrindinio renginio organizatore vėl sutiko būti Utenos muzikos mokykla ir mokytoja Nijolė Gelgotienė.

 

Kaip ir praėjusiais metais, norintys dalyvauti savos kūrybos ar Lietuvos kompozitorių kūrybos pilietinių dainų festivalyje-konkurse privalo užpildyti ir pateikti dalyvio paraišką. Moksleiviai, kurie norės konkursui pateikti savos kūrybos eiles, tai turės padaryti iki vasario 4 dienos, kaip ir kasmet, eilėraščius konkursui galės pateikti tarpininkaujant ugdymo įstaigų lietuvių kalbos mokytojams, arba žemiau nurodytu elektroniniu paštu.

 

Visi, kurie norėtų gauti su renginiu susijusią detalesnę informaciją, gali skambinti man telefonu 8 616 19393, o konkurso nuostatus ir paraiškos anketą galima gauti elektroniniu paštu, prieš tai elektroninio pašto adresu Edmundas.Pupinis@delfi.lt parašius laišką arba Utenos muzikos mokyklos sekretoariate. Visas nuostatų tekstas ir anketos taip pat yra pateiktas ugdymo įstaigų vadovams.

 

Festivalio-konkurso ,,Volunge šauk ąžuole" steigėjas Edmundas Pupinis[Spausdinti] [Grįžti]

Socialiniuose tinkluose
Leidiniai

Nuotraukų albumas


[Daugiau]

Kontaktai

Edmundas Pupinis
Tel.: +37069842158
El.paštas.: edmundas.pupinis@lrs.lt
Edmundas Pupinis - TS LKD 2019