Edmundas Pupinis
Straipsniai Biografija Galerija Video Archyvas
Straipsniai

Volungė vėl kviečia kurti dainas ir eilėraščius

Minint Lietuvos nepriklausomybės dieną, Vasario 16-ąją, jau devintą kartą Utenoje organizuojamas tradiciniu tapęs pilietinių dainų ir poezijos festivalis-konkursas ,,Volunge šauk ąžuole". Festivalyje-konkurse vėl kviečiami dalyvauti ugdymo įstaigų moksleiviai, ugdymo įstaigų absolventai ir pilietiškumo puoselėjimo idėjoms neabejingi Utenos rajono gyventojai.Devynis metus gyvuojantis festivalis-konkursas kiekvienais metais susilaukia didelio susidomėjimo tarp dainų kūrėjų ir atlikėjų, eilėraščius kuriančių moksleivių, o baigiamą renginį kasmet gausiai lanko žiūrovai. Tai puiki proga, siekiant meninės ir kūrybinės saviraiškos, pademonstruoti savo pilietinį sąmoningumą. Kiekvienais metais konkursui būna pateikta per penkiasdešimt Utenos mokyklų moksleivių sukurtų eilėraščių, o muzikinėje festivalio-konkurso dalyje kasmet atliekama per trisdešimt dainų, iš kurių didžiąją dalį atlieka patys dainų autoriai.

 

Kaip ir praėjusiais metais, norintys dalyvauti savos kūrybos ar Lietuvos kompozitorių kūrybos pilietinių dainų festivalyje-konkurse privalo užpildyti ir pateikti dalyvio paraišką. Moksleiviai, kurie norės konkursui pateikti savos kūrybos eiles, tai turės padaryti iki vasario 4 dienos. Eilėraščius konkursui moksleiviai galės pateikti tarpininkaujant ugdymo įstaigų lietuvių kalbos mokytojams, arba elektroniniu paštu Edmundas.Pupinis@delfi.lt Eilėraščio autorius šalia eilėraščio privalo nurodyti mokyklą ir klasę kurioje mokosi, bei lietuvių kalbos mokytojo pavardę.

 

Visi, kurie norėtų gauti su renginiu susijusią detalesnę informaciją, gali skambinti telefonu 8 616 19393, o konkurso nuostatus ir paraiškos anketą galima gauti Utenos muzikos mokyklos sekretoriate, arba elektroniniu paštu, prieš tai elektroninio pašto adresu Edmundas.Pupinis@delfi.lt parašius laišką. Visas festivalio-konkurso nuostatų tekstas ir anketos taip pat yra pateiktas ugdymo įstaigų vadovams.

 

Festivalio-konkurso ,,Volunge šauk ąžuole" steigėjas Edmundas Pupinis[Spausdinti] [Grįžti]

Socialiniuose tinkluose
Leidiniai

Nuotraukų albumas


[Daugiau]

Kontaktai

Edmundas Pupinis
Tel.: +37069842158
El.paštas.: edmundas.pupinis@lrs.lt
Edmundas Pupinis - TS LKD 2019