Edmundas Pupinis
Straipsniai Biografija Galerija Video Archyvas
Straipsniai

Lietuvai svarbios datos Utenoje pažymimos TS skyriaus organizuojamais renginiais (straipsnis iš internetinio leidinio Tėvynės Sąjungos žinios)

Jau ketvirtus metus iš eilės Vasario 16-ąją, siekiant propaguoti pilietiškumo, tautiškumo ir patriotiškumo idėjas ir pažymint Valstybės atkutimo dieną, Utenoje buvo organizuojamas pilietinių dainų ir poezijos festivalis-konkursas ,,Volunge šauk ąžuole".Šio jau tradiciniu tapusio renginio steigėjas ir idėjos autorius - Seimo narys Edmundas Pupinis, o pagrindiniai organizatoriai - Tėvynės sąjungos Utenos skyriaus nariai, Utenos muzikos mokyklos kolektyvas, vadovaujamas mokytojos Nijolės Gelgotienės. Kaip ir kasmet, festivalyje-konkurse buvo pakviesti dalyvauti Utenos ugdymo įstaigų moksleiviai, ugdymo įstaigų absolventai ir Utenos rajono gyventojai. Konkurso vertinimo komisijai šiais metais pirmininkavo Lietuvoje žinomas bardas - Vytautas Babravi?ius, kuris baigiantis renginiui atliko ir kelias savo kūrybos dainas. Vytautas Babravi?ius pasidžiaugė, kad nors ir ne pa?iu lengviausiu Lietuvai laikme?iu randama galimybių investuoti į jaunimo kūrybą, kad kūrybai parinkta labai aktuali tematika ir kad daug jaunimo dalyvauja kūrybos procese. Seimo narys E. Pupinis padėkojo festivalio nuolatiniams rėmėjams ir išreiškė viltį, kad tos investicijos tikrai atsipirks, nes tai investicija į jaunų žmonių kūrybą. Žmonių, kurie netrukus ir patys dalyvaus kurdami gražesnę, jau savo dainose apdainuotą Lietuvos valstybę.


Lietuvos Nepriklausomybės dienos proga Utenos skyrius taip pat organizuoja tradicinius renginius. Šiais metais jau 14 metus iš eilės Utenos miesto bendruomenei bus vykdomas tradicinis tapęs krepšinio turnyras 3X3, kurio steigėjas taip pat Edmundas Pupinis. Turnyras vykdomas kelias dienas, nes jis vyksta keliose amžiaus grupėse. Baigiamasis renginys, kurio metu rengiami finaliniai susitikimai ir įvairūs turnyrai, tradiciškai organizuojamas Kovo 11 dieną. Kadangi turnyras tradicinis, prie jo rėmimo, be TS Utenos skyriaus, taip pat prisideda Utenos krašto verslininkai.[Spausdinti] [Grįžti]

Socialiniuose tinkluose
Leidiniai

Nuotraukų albumas


[Daugiau]

Kontaktai

Edmundas Pupinis
Tel.: +37069842158
El.paštas.: edmundas.pupinis@lrs.lt
Edmundas Pupinis - TS LKD 2019